Preskočiť na obsah
HELP-DYS
Otvoriť menu

Vzdelávanie

HELP-DYS s.r.o.

Ostatné vzdelávanie i. n.

Sídlo
Púchov
Od roku
2019
IČO
52 701 999

HELP-DYS

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Námestie slobody 1623/29, 020 01 Púchov
Na trhu od
17. októbra 2019
IČO
52 701 999
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 85.59)
Ostatné vzdelávanie i. n.

Firma v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
17
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte HELP-DYS

Spoločnosť HELP-DYS, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie slobody 1623/29, 020 01 Púchov. Zapísaná je od 17. októbra 2019 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné vzdelávanie i. n.“ (85.59). Predmet činnosti tvorí 17 položiek, napríklad vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na… a poskytovanie sociálnych služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
HELP-DYS, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
52 701 999
DIČ
2121111058
Dátum vzniku
17. októbra 2019
Sídlo
Námestie slobody 1623/29, 020 01 Púchov
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 39068/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 85.59)
Ostatné vzdelávanie i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa HELP-DYS zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 17 položiek.

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie

  • Poskytovanie sociálnych služieb

  • Administratívne služby

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied

Zobraziť všetkých 17 položiek predmetu činnosti
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prevádzkovanie jaslí
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli HELP-DYS, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Námestie slobody 1623/29, 020 01 Púchov.

Čím sa HELP-DYS, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné vzdelávanie i. n.“ (85.59). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na…; poskytovanie sociálnych služieb; administratívne služby.

Aké je IČO – HELP-DYS, s.r.o.?

IČO je 52 701 999, DIČ 2121111058.

Kedy vznikla HELP-DYS, s.r.o.?

Vznik: 17. októbra 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Námestie slobody 1623/29 020 01 Púchov

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre HELP-DYS, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese help-dys.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.